USŁUGI BRUKARSKIE

WŁASNA BRYGADA i sprawdzeni PODwykonawcy

Posiadamy własnych doświadczonych pracowników, a także współpracujemy z profesjonalnymi firmami z regionu. Sprawdzeni i zaufani podwykonawcy posługują się znakiem „Zaufany Wykonawca Bruker”. Ten znak oznacza, że firma bierze udział w naszych szkoleniach organizowanych wraz z ekspertami marki Libet. 

Firmy współpracujące z Bruker posiadają kompetencje w zakresie montażu, nie tylko kostki brukowej, ale także ogrodzeń, płyt tarasowych, oświetlenia i małej architektury. Zadzwoń i opisz nam swoje potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać wykonawcę dla Twojej inwestycji. 

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i stałej współpracy z Libet, nasi wykwalifikowani fachowcy osiągnęli biegłość w zakresie prawidłowego montażu kostki brukowej oraz innych produktów znajdujących się w ofercie Libet. Oferujemy pełną obsługę inwestycji związanej z położeniem kostki brukowej od doradztwa przy wybraniu produktów po wykonanie projektu, transport i montaż wybranego asortymentu na placu budowy. Każdą powierzoną nam inwestycję, staramy się wykonać kompleksowo, dlatego też na plac budowy dostarczamy wszelkiego rodzaju stabilizację gruntu, podbudowy i inne materiały.

Jednym z najważniejszych aspektów każdej inwestycji, jest określenie przeznaczenia wykonywanej  nawierzchni. Ruch pieszy, kołowy o jakim obciążeniu i natężeniu ruchu?. Jest to szczególnie istotne ponieważ od tego zależy przygotowanie odpowiednich warstw podbudowy, odwodnienie go i sam sposób ułożenia kostki brukowej. Niewłaściwe wykonanie któregokolwiek z tych etapów, może spowodować niestabilność nawierzchni.

Obszar naszego działania obejmuje Konin, Słupcę, Koło, Turek i mniejsze miejscowości m.in Golina, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk.